Графік роботи: Пн-Пт: з 8:00 до 17:00 (GTM +2)

Відділ продаж

+38 (067) 826-59-02

Садова платформа

Яблуневий сад – окраса землі, неповторна мелодія літа. Кожна яблунька дійсно співає своєю красою та збір урожаю це важкий виснажливий процес: обробити, зібрати, транспортувати. Компанія «Брацлав» полегшує Вашу працю, пропонуємо вашій увазі популярні товари сьогоднішнього дня, а саме техніку та обладнання для садівництва та ягідництва - міцна, зручна, надійна, призначена для навантаження та тривалого використання.
Садова платформа - новітній продукт в галузі техніки, заснований на використанні досягнення науки і передового практичного досвіду. При використанні в садівництві підвищує продуктивність праці, як мінімум в 2 рази.
Працівники можуть здійснювати весняну обробку саду від шкідників та хвороб та натягування чи знімання протиградової сітки. Обробка деревини розпочинається з її вершини, від кінчиків гілок – до стовбура включно, поступово опускаючись вниз, це можливо здійснити саме за допомогою садової платформи, висота підйому якої 2 400 мм. Літні сорти яблук починають дозрівати вже в серпні, тому важливо знати, що вантажопідйомність садової платформи 3,0 т., та 6 чоловік може одночасно працювати, головне працівникам не доводиться проходити велику відстань з наповненою тарою. Причіпна садова платформа приєднується до трактора, підйом виконується за рахунок гідравлічної системи трактора.
Пропонуємо для використання самохідну садову платформу – винахід, який має автономний вузол, живлення від акумуляторів, для підзарядки яких на платформі розміщений генератор. Підйом виконується за допомогою гідравлічного циліндра. Значною перевагою цієї моделі є те, що вона не забруднює навколишнє середовище.
Садова платформа – інноваційне впровадження, яке принесе вам позитивні зміни, як і кількісні, так і якісні у середовищі вашого підприємства, забезпечить підвищення ефективності та отримання конкурентних переваг.
САМОХІДНА ПЛАТФОРМА САДОВА
Технічні характеристики
Довжина 5300 мм
Ширина 1700 мм
Висота підйома площадки 1400 - 3000 мм
Кількість розміщених контейнерів (1000х1200 мм) - 3 шт
Кількість одночасно працюючого персоналу 6 чол
Навантаження від мережі генератора 24 В
Встановлена потужність двигуна 5 кВт
Вага 2,3 т
Повна вага 5,3 т
Швидкість транспортування до 5 км/год

ПРИЧІПНА ПЛАТФОРМА САДОВА
Технічні характеристики
Довжина 5000 мм
Ширина 1300 - 2250 мм
Висота підйома площадки 2000 - 3000 мм
Кількість розміщених контейнерів (1000х1200 мм) - 3 шт
Кількість одночасно працюючого персоналу 6 чол
Вага 2 т
Повна вага 3 т