Графік роботи: Пн-Пт: з 8:00 до 17:00 (GMT +2)

Відділ продаж

+38 (067) 826-59-02

Про нас Блог

Корівники

Сьогодні корівник - це не просто приміщення для утримання тварин, а багатофункціональний комплекс, що складається з декількох блоків. Повноцінні корпусу відводяться під пологове відділення, відділення для приготування корму, котельню та інші. Будівництво ферм ВРХ ведеться з урахуванням останніх розробок зооветеринарної та інженерної галузей, що дозволяє організувати утримання тварин на найвищому рівні.

Вибір матеріалів для будівництва корівника здійснюється в індивідуальному порядку з урахуванням місця розташування ферми, поголів'я худоби та інших особливостей конкретного господарства.

Наша компанія володіє всіма необхідними матеріалами і обладнанням для того, щоб побудувати сучасний корівник, в якому для тварин будуть створені всі умови, щоб вони відчували себе комфортно. Це сприятиме збільшенню кількості та поліпшення якості одержуваного молока, а як наслідок, збільшення прибутковості ферми. Таким чином, грамотне використання наукових знань і нових технологій дозволить створити сучасну механізовану ферму, в якій використання людської праці зведено до мінімуму, а за кожним етапом технологічного процесу ведеться необхідний контроль, що виключає можливість виникнення непередбачених ситуацій.


Залиште заявку на безкоштовний розрахунок бюджету

Якщо ви бажаєте почати проектування нового тваринницького комплексу, а може вирішили модернізувати або реконструювати вже існуючу дерев'яну ...

З питань співпраці звертайтесь
Завідувач відділом - Вельгас Олег Леонідович