Графік роботи: Пн-Пт: з 8:00 до 17:00 (GMT +2)

Відділ продаж

+38 (067) 826-59-02

Про нас Блог

Свинарники

Будівництво свинарника, як і будь-якого іншого сільськогосподарського приміщення, здійснюється з урахуванням діючих галузевих нормативів. При зведенні свиноферми необхідно враховувати ряд нюансів:

Обов'язково до початку будівництва вирішується питання з планованим поголів'ям - від цього залежить майбутня площа приміщення. Існують нормативи площі на одну свиню. Якщо їх не враховувати, то велика ймовірність створення тісних умов і виникнення різних хвороб серед тварин.

При будівництві слід уважно поставитися до питання теплоізоляції. Якщо в зимовий час в свинарнику температура повітря виявиться нижче норми, це неминуче призведе до зайвих витрат на корм: тварини будуть посилено харчуватися, щоб зігрітися.

Обов'язковий розподіл приміщення на зони: для свиноматок, кабанів і поросят. Окреме утримання тварин дозволить зберігати чистоту в приміщенні і знизити ризик травм особин.

Свинарник необхідно оснастити вентиляційною системою (може знадобитися і примусова вентиляція) і джерелами світла. Без цих елементів високий ризик захворювань і зниження росту тварин.

У кожній клітині передбачається годівниця, поїлка і очисна система. Обсяги конструкцій залежать від кількості особин, що містяться в одній клітці.

Наша компанія враховує всі особливості будівництва свинокомплексу, тому Ви отримуєте надійну якісну будівлю.

Залиште заявку на безкоштовний розрахунок бюджету

Якщо ви бажаєте почати проектування нового тваринницького комплексу, а може вирішили модернізувати або реконструювати вже існуючу дерев'яну ...

З питань співпраці звертайтесь
Завідувач відділом - Вельгас Олег Леонідович