Графік роботи: Пн-Пт: з 8:00 до 17:00 (GMT +2)

Відділ продаж

+38 (067) 826-59-02

Про нас Блог

Вівчарні

Сучасні умови тваринництва припускають перехід від екстенсивних, традиційних технологій до інтенсивних, максимально наближених до промислових. Не є винятком і вівчарство. На зміну зеленим пасовищам і струмкам приходять кошари з автоматизованими системами годування, напування тварин і догляду за ними.

Нові методи будівництва дозволяють значно знизити витрати на зведення тваринницьких комплексів. Кошару проектують, будують і вводять в експлуатацію в короткі терміни. Приміщення для утримання овець монтуються без важкої техніки з використанням сучасних конструкцій і матеріалів покриття.

При розведенні дрібної рогатої худоби, на відміну від птахівництва, будують одноповерхові ферми. Загальну площу кошари розраховують виходячи з величини стада по прийнятим нормам. Важливими чинниками при проектуванні будівлі будуть методи утримання тварин, планований рівень автоматизації та механізації процесів і спосіб заготівлі, зберігання кормів. Кількість окремих загонів планують на підставі особливостей спеціалізації господарства: племінного тваринництва або утримання поголів'я для харчової або текстильної промисловості. У будь-якому випадку передбачаються окремі загони для молодняка.

Для створення комфортних умов утримання овець необхідно підтримувати нормативні показники вологості та температури. З цією метою кошара оснащується системою вентиляції. Створення мікроклімату особливо важливо для молодняка.

Залиште заявку на безкоштовний розрахунок бюджету

Якщо ви бажаєте почати проектування нового тваринницького комплексу, а може вирішили модернізувати або реконструювати вже існуючу дерев'яну ...

З питань співпраці звертайтесь
Завідувач відділом - Вельгас Олег Леонідович