Графік роботи: Пн-Пт: з 8:00 до 17:00 (GMT +2)

Відділ продаж

+38 (067) 826-59-02

Про нас Блог
no-image

1987 р. Будівництво виробничого модуля заводу

В 1987 році на території Брацлавського заводу відбулося капітальне будівництво виробничого модуля. Проаналізувати стан та якість будівництва до нас завітав начальник головного управління міністерства машинобудування для тваринництва та кормовиробництва СРСР - Савін В.П.

Для нас велика честь – приймати таких високопоставленних чиновників та професіоналів своєї справи. Разом з тим, ми отримали дуже цінні поради, як щодо самого будівництва, так і стосовно технології виробництва сільськогосподарського приладдя.

no-image

1989 р. Всесоюзна нарада по виробництву доїльної техніки в смт Брацлав

На цьому фото зображені члени всесоюзної наради з питань виробництва доїльної техніки. В далекому 1989 році, вони зібрались в місті Брацлав, на нашому дослідно-спеціалізованому заводі для того, аби поділитись цінним досвідом в області догляду за сільськогосподарськими тваринами, та прийти до спільних рішень задля покращення стану аграрного сектору країни.

Саме ця подія стала знаковою в житті тогочасного СССР.

no-image

Установка по розкрою рулонного металу

На цьому фото зображено звичайний робочий день працівників нашого заводу. Робочі займаються розкроєм металу з рулону для створення одного з виробів із нашого широкого асортименту.

Брацлавський дослідно-спеціалізований завод завжди закуповував тільки якісну сировину, тому ми з в впевненістю готові заявляти про себе усьому світу!

no-image

1989 р. Наукова конференція по виготовленню доїльного обладнання

Рідкісна світлина, 1989року, з наукової конференції по виготовленню доїльного обладнання. На конференції зібрались «світила» аграрного сектору, серед яких почесним доповідачем був доктор ветеринарних наук, завідуючий кафедрою Білоцерківського сільсько-господарського інституту – Адмін Є.І.

На науковій конференції обговорювались важливі теми, зокрема новаторські технології в галузі виробництва доїльних апаратів та можливі методи покращення вже існуючих.

no-image

Наші конструктори

На фото наш найкращий спеціаліст ділиться безцінним досвідом, стосовно конструювання виробу, з молодими послідовниками. В ті далекі часи, ми вже, як ніхто, розуміли, яке велике значення відіграють висококваліфіковані кадри для успішної розбудови аграрного сектору нашої держави.

В наш трудовий колектив завжди входили тільки кращі з кращих, і ми пишаємось тим, що змогли надати робочі місця та гідну заробітну плату усім достойним співвітчизникам.

no-image

Матеріальні склади ДСЗ

Саме такий вигляд спочатку мали склади матеріалів Брацлавського дослідно-спеціалізованого заводу. На фото зображений етап активного їх будівництва. Ми починали свою трудову діяльність з наявності всього одного складу, але з часом, наш завод поступово набирав обертів, ставав міцнішим, ми знаходили все більше і більше замовників.

Така успішна тенденція привела до стабільного зростання кількості вироблених товарів, що в свою чергу, потребувало збільшення кількості складських приміщень.

no-image

1990 р. Всесоюзна нарада по розширенню виробництва доїльної техніки

На світлині зображені усі члени Всесоюзної наради по розширенню виробництва доїльної техніки. Основною метою цієї конференції було прагнення наукових діячів, в області сільського господарства, збільшити обсяг виробництва якісної доїльної техніки, яка б відповідала тодішнім сучасним вимогам та стандартам.

Ми працювали задля покращення стану аграрного сектору країни та виведення її на якісно-новий міжнародний рівень обслуговування сільськогосподарських підприємств.

no-image

1990 р. Будівництво головного виробничого корпусу

Головний виробничий корпус ми будували протягом року.

Для нас ключовим моментом завжди була якість вироблених товарів, тому виробничий корпус став основним місцем роботи багатьох наших спеціалістів та практикантів, він став своєрідним домом для нас усіх.

no-image

1991 р. Територія ДСЗ

Рідкісна світлина, датована 1991 роком. На ній зображений наш рідний Брацлавський дослідно-спеціалізований завод у своєму первозданному вигляді.

З того часу минуло вже 26 років, а наш завод продовжує виробляти якісне обладнання, яке полегшує життя сільськогосподарських виробництв та фірм, що ведуть свою діяльність в аграрному секторі України.

no-image

1996 р. Аграрна виставка в Україні, м. Вінниця

Перша аграрна виставка, вже в незалежній Україні, пройшла в м. Вінниця в 1996 року. Ця значуща, для усіх аграріїв країни, подія запам’яталась нам яскравим сплеском творчих ідей та порад від різних спеціалістів та майстрів своєї справи.

Завдяки виставці, ми змогли обмінятися досвідом з керівниками передових заводів країни, та заклали фундамент для подальшого успішного партнерства.

no-image

2003 р. Аграрна виставка в Україні с. Чубинське

На цьому фото зображена уся наша дружня команда спеціалістів та конструкторів в голові з директором Брацлавського дослідно-спеціалізованого заводу.

Завдяки цій виставці, ми змогли вигідно представити свої вироби широкому колу споживачів та заключили вигідні контракти зі своїми бізнес-партнерами.