Графік роботи: Пн-Пт: з 8:00 до 17:00 (GMT +2)

Відділ продаж

+38 (067) 826-59-02

Про нас Блог

Про нас

Наше підприємство на ринку вже більше 40 років, ми надаємо якісні послуги. Наші фахівці швидко зв'яжуться з вами, обговорять проект і виконають його в найкоротші терміни.

logo
40

РОКІВ НА РИНКУ

logo
1091

ЗАДОВОЛЕНИХ ПАРТНЕРІВ

logo
12

КРАЇН СВІТУ

Залиште заявку на безкоштовний розрахунок бюджету

Чому обирають нас?

Передаємо власний практичний досвід ведення агробізнесу

Застосовуємо інноваційні технології,адаптовані до вітчизняних стандартів

Проектуємо і реалізовуємо проекти «під ключ» спільно з партнером

Підбираємо устаткування з позицій економічної ефективності та якості

Застосовуємо комплексний підхід в створенні і веденні ефективного агробізнесу.

Наші роботи Всі об'єкти

Ми надаємо повний комплекс послуг в області обробки металів.

Основним напрямком підприємства зараз є повний цикл виробництва прес-форм, штампів, матриць, пуансонів, комплектуючих, технологічної та верстатного оснащення, а так само металовиробів різного ступеня складності. Обробка металу виробляється на високоточному обладнанні з ЧПУ і верстатах універсальної групи.

Наша компанія здійснює повний комплекс робіт з проектування, виробництва, впровадження вироби в експлуатацію, сервісного обслуговування і технічної підтримки на всіх етапах роботи.

Контроль якості на всіх етапах виробництва, потужна науково-технічна база та висококваліфікований персонал підприємства дають можливість виконувати завдання будь-якої складності і виробляти продукцію найвищого рівня для різних галузей виробництва.

На даний момент наша компанія володіє власним парком сучасного, високоточного обладнання, що гарантує ідентичність кінцевої продукції технологічним вимогам, а індивідуальний підхід до кожного партнера, робота без посередників і особиста виробнича база дають можливість істотно скоротити час, зменшити витрати і збільшити якість виробництва нашої продукції.

Якщо ви бажаєте почати проектування нового тваринницького комплексу, а може вирішили модернізувати або реконструювати вже існуючу дерев'яну ...

З питань співпраці звертайтесь
Завідувач відділом - Азаров Денис Петрович