Графік роботи: Пн-Пт: з 8:00 до 17:00 (GMT +2)

Відділ продаж

+38 (067) 826-59-02

Про нас Блог

Металоконструкції

Металоконструкції для сільського господарства мають досить широке поширення: з їх допомогою можна вирішити цілий перелік різноманітних питань з мінімальними витратами, отримавши максимально надійні конструкції, здатні виконувати свої функції протягом довгого часу.

Для виготовлення подібних виробів, незалежно від їх конкретного функціонального значення, використовуються високоякісні марки металопрокату, які підбираються відповідно до вимог, встановлених ГОСТ. Якщо металоконструкції для сільського господарства будуть в подальшому використовуватися для реалізації типових проектів, вони можуть мати стандартні параметри. В інших випадках потрібно індивідуальний розрахунок, який дозволить не тільки вирішити поставлені завдання, але і дасть гарантію того, що готові споруди і системи будуть відрізнятися необхідним запасом надійності.

Види металоконструкцій

Металоконструкції для сільського господарства можна умовно розділити на кілька груп:

Металокаркаси. Вони використовуються для облаштування каркасних споруд, наприклад, зерносховищ, скотних ангарів, опалювальних або неопалюваних. Для покриття готових каркасів можуть використовуватися різні матеріали, в тому числі сендвіч-панелі.

Металоконструкції для будівництва. На деяких фермах, полях та інших сільськогосподарських об'єктах використовуються безкаркасні конструкції, наприклад, арочні ангари. Вони відрізняються достатньою стійкістю, крім того, для їх зведення потрібна мінімальна кількість часу, хоча вони можуть експлуатуватися протягом 50 років за умови мінімальних вкладень на обслуговування. Ще одна перевага подібних систем - їх знижена вага і можливість облаштування без попередньої підготовки великовагового та дорогого фундаменту. Цей факт, а також знижена вага самих основних елементів призводить до того, що їх використання дозволяє значно зменшити загальні витрати на облаштування об'єктів фермерського призначення.

Малі металоконструкції для сільського господарства. Такі вироби активно використовуються для облаштування загонів, різних сходів, переходів і т.д. Вони можуть бути виконані в необхідних розмірах.

Якщо ви бажаєте почати проектування нового тваринницького комплексу, а може вирішили модернізувати або реконструювати вже існуючу ...

З питань співпраці звертайтесь

Завідувач відділом проектування

Швець Федір Петрович

+38 (067) 826-59-02