Графік роботи: Пн-Пт: з 8:00 до 17:00 (GMT +2)

Відділ продаж

+38 (067) 826-59-02

Про нас Блог

Реконструкції

Виконані роботи:

Проектування реконструкції будівель.

В даний час в приміщеннях, в яких містилися ВРХ на прив'язному утриманні, можлива реконструкція приміщення для безприв'язного утримання тварин.

Залежно від ширини приміщення розміщується певна кількість рядів боксів для відпочинку тварин, прогони для гноєвидалення і кормовий стіл. Велику роль відіграє в розміщенні боксів з дотриманням технологічних норм наявність колон в приміщенні.

При реконструкції важливу роль потрібно приділити вентиляції та освітлені. Для цього проектуються вентиляційно-освітлювальні пристрої - «коник» на даху, і «штори» по стінах (при можливості).

При наявності таких приміщень у замовника, здійснюється виїзд наших фахівців, для здійснення всіх необхідних вимірів, виявлення придатності приміщення для реконструкції. Оскільки таким будівлям мінімум 25-30 років, потрібно звернути увагу на стан даху, на несучі конструктивні елементи (балки, колони тощо).

Після цього виконується технологічне проектування з дотриманням всіх норм, підрахунок кількості і вартості обладнання для кожного приміщення індивідуально. Всі пропозиції надаються замовнику, виконується узгодження цін, варіанти виготовлення і комплектації обладнання. На основі цих даних розробляється технологічних проект на реконструкцію приміщення.

Якщо ви бажаєте почати проектування нового тваринницького комплексу, а може вирішили модернізувати або реконструювати вже існуючу ...

З питань співпраці звертайтесь

Завідувач відділом проектування

Швець Федір Петрович

+38 (067) 826-59-02