Графік роботи: Пн-Пт: з 8:00 до 17:00 (GMT +2)

Відділ продаж

+38 (067) 826-59-02

Про нас Блог

Вигин металу

На сьогоднішній день, застосування на виробництві технології високоточної гнучки листових металевих заготовок, дозволяє підприємству відмовитися від використання штампів у виробництві широкої номенклатури деталей і отримати високу точність лінійних розмірів і кутів. Крім цього, гнучка металу дозволяє отримати монолітну конструкцію безшовного типу. А, як відомо, зварювальні шви є вразливим місцем, де нерідко активно йде процес корозії металу, і виникає порушення цілісності металевого виробу. Процесу гнучки підлягають всі сталі і сплави допустимої товщини. Винятки становлять лише тендітні метали. Часто листозгинальний прес використовується в парі з лазерним станком - тобто спочатку вирізається розгортка деталі, а потім проводиться гнучка вирізаних заготовок.

Вигин металу - це технологічна операція, при якій з заготовки плоскої форми отримують об'ємний вигляд без зварних та інших швів і з'єднань. Такий вид обробки дозволяє отримувати міцні і надійні деталі, що відрізняються не тільки високою точністю, але і гідним зовнішнім виглядом.

Брацлавський завод надає послуги точної гнучкі металу на сучасному обладнанні відомої німецької фірми TRUMPF, яка є визнаним лідером в області виробництва обладнання для комплексної обробки металу. Листозгинальні преси TRUMPF поєднують цілий ряд переваг. Вони універсальні, їх можна використовувати для самих різних цілей. Незалежно від того, робитимете ви великі або маленькі, складні або прості компоненти. Нові технології, що використовуються в роботі листозгинальних пресів TRUMPF, дозволяють досягати у виробництві металоконструкцій необхідних кутів згинання та заданих габаритів деталей.

Листозгинальний прес забезпечує необхідну точність без додаткових зусиль. Вбудована система компенсації прогину стола дозволяє забезпечити паралельність між балкою і столом, в результаті чого, один і той же кут гнучки підтримується по всій довжині верстата. Наше підприємство пропонує виготовлення виробів найскладнішої форми, для яких потрібна точна автоматична гнучка листового металу. Сучасний листозгинальний прес TruBand 5130, керований електронікою, забезпечує можливість виробництва складних деталей з листа будь-яких сплавів, що володіють достатніми пластичними властивостями для проведення холодної деформації без пошкодження матеріалу. Деталь, виготовлена ​​за допомогою такої операції, володіє більш високим рівнем надійності і довговічності, ніж деталі, виготовлені за допомогою зварювання, не кажучи вже про вартість і час витрачається на виготовлення.

Фахівці нашого конструкторського відділу, приймаючи Ваше замовлення, врахують всі Ваші вимоги та побажання, підготують і узгодять необхідну документацію і креслення, відпрацюють технологічні операції для виробництва деталей на Ваше замовлення.


Залиште заявку на безкоштовний розрахунок бюджету

Якщо ви бажаєте почати проектування нового тваринницького комплексу, а може вирішили модернізувати або реконструювати вже існуючу дерев'яну ...

З питань співпраці звертайтесь
Завідувач відділом - Азаров Денис Петрович