Графік роботи: Пн-Пт: з 8:00 до 17:00 (GMT +2)

Відділ продаж

+38 (067) 826-59-02

Про нас Блог

Зварювальні роботи

Зварювальними роботами називають процес, у якому з'єднуються дві або більше металевих деталі, під впливом різних зварювальних апаратів, кожен з яких працює по-своєму. Зварювальні апарати підбираються залежно від обсягу, і матеріалу зварювання. Сам процес зварювання відбувається шляхом нагрівання дотичні частини деталі, шляхом нагрівання крайки. В сучасний час існує велика кількість найрізноманітніших зварювальних апаратів, які застосовуються як в побуті, так і на виробництві.

Контактне зварювання здебільшого застосовується на виробництві, через складність технологічного процесу і вартості. При контактному зварюванні дві деталі прилягають одна до одної, зварювання відбувається точковим методом, поступово поєднуючи деталі в кожній точці.

Зварювальні апарати зварки також діляться залежно від свого вживання на побутові і промислові. Апарати, що застосовуються в побуті, мають на багато менший розмір і відповідно потужність, і придатні для вільного переміщення, їх називають переносними або мобільними, найчастіше їм досить харчування від мережі в 220 Вт. Промислові - навпаки, мають досить значні габарити, потужність і застосування. Вони встановлюються стаціонарно і можуть зварювати метали більшої товщини. Зварювання такими апаратами відбувається за допомогою електродів, які нагріваються за допомогою електричної дуги. Таким чином, електрод нагріває зварюються деталі до температури плавлення, в результаті чого вони і примикають один до одного.

Ще один відомий всім спосіб зварювання - за допомогою газового зварювання. Завдяки взаємодії кисню і ацетилену метал нагрівається до потрібної температури, проходить зварювання.

Наша компанія ТДВ "Брацлав" пропонує всі перераховані вище види зварювання. Ми виконуємо замовлення в найкоротші терміни, без втрати якості. Ви можете пов'язати з нами за вказаними контактами, і наші фахівці проведуть вам докладну консультацію.


Залиште заявку на безкоштовний розрахунок бюджету

Якщо ви бажаєте почати проектування нового тваринницького комплексу, а може вирішили модернізувати або реконструювати вже існуючу дерев'яну ...

З питань співпраці звертайтесь
Завідувач відділом - Азаров Денис Петрович