Графік роботи: Пн-Пт: з 8:00 до 17:00 (GMT +2)

Відділ продаж

+38 (067) 826-59-02

Про нас Блог
it-room

Місія нашої команди:"Ми полегшуємо Вашу працю".

У 1979 році в селищі Брацлав Немирівського району Вінницької області на базі районного підприємства міжколгоспбуд, був створений дослідний спеціалізований завод. Підприємство працювало нестабільно і відповідно були проблеми з виконанням планів. У травні 1985 року підприємство очолив Микола Кирилович Михайленко, молодий і енергійний керівник. З першого місяця управління підприємство виконало план і почало нарощування обсягів виробництва. Паралельно керівник шукав нові види продукції. Першою продукцією став молочний насос, потім молокоприймач, доїльні установки у відро.

Після розпаду радянського союзу в Україні налічувалося 12 млн корів, а виробництва доїльних установок не проводилося. У зв'язку з цим Михайленко М.К. запросив головного конструктора з ГСКБ Рига, Валентина Олексійовича Дріго. Відповідно знання і досвід головного дояра СРСР дали можливість створити особливу школу конструкторів і дослідників, розробити нові види доїльної техніки і запустити її у виробництво. Паралельно з цим змінювалася вся країна, а ринок змінився повністю. Ми почали досліджувати потреби наших партнерів і з'ясували, що доїльна установка не вирішить всіх проблем сільгоспвиробників. Є проблема стійлового обладнання, напування, гноєвивезення, освітленості і провітреності, приготування та роздачі корму.

Зрозумівши це, ми взялися за вирішення нових питань і почали конструювання іншого необхідного обладнання. Кількість корів в Україні катастрофічно падала і відповідно ринок також, стало питання про зміну технології продажів. У 2000 році коли закінчилася рейдерська атака на підприємство, яка тривала 2 роки було прийнято рішення про створення окремої структури для проведення комерційної діяльності що дало можливість мінімізувати ризики на майно підприємства і закласти основи для нової філософії продажів. Природно це дало навіть більший ефект ніж ми очікували. Ми вийшли і закріпилися на нових ринках створили там представництва і виробництва. «Брацлав»- одна з перших українських компаній яка була представлена на всесвітній виставці в м.Ганновер, що дало сильний поштовх в продажах устаткування в країни Євросоюзу. Ми займаємося науковими дослідженнями, конструюванням обладнання, його виробництвом, монтажем та сервісом. Вирішуємо питання проектування тваринницьких комплексів, будівництва нових і реконструкцій існуючих. Взялися за вирішення проблем в механізації садівництва і свинарства. Сьогодні ми маємо групу компаній, яка складається з 16 підприємств розташований в Україні, Польщі та інших країнах. На всіх ринках нас знають як гнучкого, надійного партнера і виробника високоякісного обладнання за адекватною ціною.

Сьогодні «Брацлав» – це найбільший в Україні багатопрофільний промисловий завод, що розвиває традиційні бізнес-проекти і відкриває нові, які виходять за межі існуючих територій. Наша спеціалізація – обладнання сільськогосподарського та промислового призначення, промислові компоненти, різноманітні вироби з металу та пластмаси, в тому числі великогабаритні. Частина продукції виконується «під замовлення», за індивідуальними проектами, і має унікальні технічні характеристики.

Наша група компаній будує свою діяльність на основі єдиної стратегії та дотримується принципу орієнтованості на клієнтські потреби. Ми постійно модернізуємо та розширюємо лінійки продукції, освоюємо нові напрямки в бізнесі та відкриваємо нові ринки збуту. Наші стратегічні цілі – безперервний розвиток та постійне вдосконалення.

Запорукою успіху наших починань є потужний виробничий та інтелектуальний потенціал, висококваліфіковані кадри, творча корпоративна культура. Все це дозволяє нам задовольнити запити найвимогливіших замовників.

Невичерпні можливості подальшого розвитку ми бачимо в розширенні ділової взаємодії та реалізації спільних проектів як з провідними українськими, так і з зарубіжними компаніями, а також державними підприємствами. Наше коло інтересів – широке, і ми відкриті до взаємовигідної співпраці. Ми впевнені, що станемо Вашим надійним партнером!

Місія нашої команди – «Ми полегшуємо Вашу працю».

$staf

Галушко Сергій Леонідович

Менеджер

$staf

Швець Федір Петрович

Технічний директор

$staf

Дунський Юрій Олександрович

Менеджер

$staf

Вельгас Олег Леонідович

Виконавчий директор ТОВ "Брацлав-3М"

$staf

вакансія

Директор відділу ЗЕД

$staf

Бежнар Артур Володимирович

Менеджер

$staf

Маркетолог

$staf

Літвінко Валерій Володимирович

Менеджер сервісного обслуговування

$staf

Номировський Ігор Володимирович

Менеджер сервісного обслуговування

$staf

Регіональний менеджер

$staf

Чуткий Юрій Іванович

Менеджер

$staf

Михайленко Микола Кирилович

Радник ТДВ "Брацлав"

$staf

Михайленко Петро Миколайович

Генеральний директор ГК "Брацлав"

$staf

Блідченко Катерина Григорівна

Генеральний директор ТДВ "Брацлав"

$staf

Дріго Валентин Олексійович

ПОЧЕСНИЙ "Головний конструктор"