Графік роботи: Пн-Пт: з 8:00 до 17:00 (GMT +2)

Відділ продаж

+38 (067) 826-59-02

Про нас Блог
Проектування
ефективних будівельдля сільського господарства
Для сільського господарства

Про нас

ГК «Брацлав» пропонує проектування приміщень та споруд для сільського господарства, спираючись на точні розрахунки рельєфу місцевості будівництва, інженерні рішення і економічне обґрунтування всіх розрахунків. При проектуванні тваринницьких комплексів приділяється особлива увага до якості виконуваних проектів, від яких залежить подальше будівництво. Тому інженерне проектування сільськогосподарських будівель і споруд може бути виконано тільки висококваліфікованими фахівцями з практичним досвідом роботи в галузі інжинірингу. Ми завжди готові організувати для Вас розробку і коригування інженерних проектів, щоб побудована будівля була стійкою, комфортною для роботи і виробництва. ГК «Брацлав» займається комерційним будівництвом об'єктів будь-якої складності. Тому при проведенні інженерного проектування сільськогосподарських будівель і споруд, ми дотримуємося усіх вимог нормативних документів з будівництва та державних стандартів.

Переваги наших сільськогосподарських будівель

01

Ми співпрацюємо з усіма оптовими базами та закуповуємо матеріали за найнижчими цінами.

02

Ми гарантуємо швидкісне виготовлення усіх необхідних конструкції та їх доставку за допомогою власної логістичної служби.

03

У зв’язку з тим, що група компаній «Брацлав» власноруч займається виготовленням обладнання та надає повний комплекс робіт, ціни на наші послуги значно нижчі, ніж у конкурентів.

04

Наші виробничі потужності, що розміщуються на базі постійних цехових приміщень, дозволяють почати роботу навіть у зимовий період, що дозволяє значно пришвидшити процес здачі готового проекту.

Залиште заявку на безкоштовний розрахунок бюджету

Чому обирають нас?

Передаємо власний практичний досвід ведення агробізнесу

Застосовуємо інноваційні технології,адаптовані до вітчизняних стандартів

Проектуємо і реалізовуємо проекти «під ключ» спільно з партнером

Підбираємо устаткування з позицій економічної ефективності та якості

Застосовуємо комплексний підхід в створенні і веденні ефективного агробізнесу

Реалізовані об'єкти Всі об'єкти

Важлива складова проектування і будівництва будівель для сільського господарства - це конкурентоспроможність, створюваного проекту. Залежно від того, що Ви збираєтеся будувати - ферму для великої рогатої худоби, комбікормовий майданчик, свинокомплекс або звичайні складські приміщення під зберігання сільськогосподарської продукції і буде створюватися Ваш проект. Звертаємо Вашу увагу, що на всіх етапах проектування і будівництва будівель для сільського господарства простежується тісний технологічний зв'язок, який визначає терміни, вартість робіт і терміни введення в експлуатацію нових швидкомонтованих будівель сільськогосподарського призначення.

ГК «Брацлав» пропонує якісне сучасне архітектурне проектування і будівництво ваших об'єктів. Ми сприяємо успіху і процвітання наших партнерів. Мислимо масштабно, створюємо естетично привабливі за формою і максимально функціональні об'єкти.

На кожному етапі проектування та будівництва будівель для сільського господарства наші фахівці піклуються про Ваш вибір і повну комплектацію замовлення, в суворій відповідності з умовами проектного завдання! Зі своїми партнерами ми підтримуємо зв'язок від початку і до кінця кожного проекту! Якщо ви хочете мінімізувати ризики, уникнути непередбачених витрат, інвестувати максимально ефективно, отримати об'єкт в строк, почніть з простого: замовте консультацію або повний комплекс робіт архітектурного проектування у ГК «Брацлав».

Якщо ви бажаєте почати проектування нового тваринницького комплексу, а може вирішили модернізувати або реконструювати вже існуючу дерев'яну ...

З питань співпраці звертайтесь!
Завідувач відділом - Швець Федір Петрович