Графік роботи: Пн-Пт: з 8:00 до 17:00 (GMT +2)

Відділ продаж

+38 (067) 826-59-02

Про нас Блог

Корівники

Проектування корівника - це комплекс інженерних заходів, спрямованих на розробку проекту виходячи з зоотехнічних, санітарних, будівельних положень і норм. Створення проектної документації на корівник починається з технологічних рішень.

Сучасні корівники являють собою металеві конструкції з дахом і стінами. Бічні стіни можуть бути відсутніми або бути присутнім частково. Замість стін, як правило, встановлюються металеві штори з автоматизованими або ручними підйомниками, які служать системою вентилювання. Така технологія дозволяє не тільки ефективно застосовувати клімат-контроль, а й економити на електроенергії. Природне освітлення благотворно впливає на стан здоров'я корів. У даху можуть встановлюватися прозорі вставки, щоб природного світла було більше.

Перш ніж приступити до будівництва, необхідно спроектувати майбутню споруду. Дану справу найкраще довірити професіоналам, які безпосередньо займаються проектуванням і будівництвом сільськогосподарських будівель і споруд.

Перед початком проектування, важливо розуміти такі моменти:

- місце розташування об'єкта;

- к-ть поголів'я;

- наявність службових приміщень;

- інші особливості проекту.

Головне завдання проектувальника - оптимізувати і полегшити технічні процеси на підприємстві для максимальної його ефективності.

Проектування корівника ґрунтується на зібраних вихідних даних, до яких відносяться:

Особливості земельної ділянки, висотні позначки ухили, видlалення від населених пунктів річок і струмків.

Технічні умови або точки підключення води і електроенергії.

Вибір технологічної схеми, типу або марки доїльного обладнання та системи гноєвидалення.

Умов складування і зберігання гною.

Система утилізації побутових відходів, побутова каналізація.

Виробляються статичні і динамічні розрахунки.

Технічні рішення, відповідають вимогам екологічних, санітарно-гігієнічних, протипожежних та інших норм і забезпечують безпечну для життя і здоров'я людей експлуатацію об'єкта при дотриманні передбачених робочими кресленнями і нормами експлуатації заходів.

Досвід виконаних об'єктів дозволяє нам допомогти Вам у створенні прибуткового виробництва, а також уникнути можливих прикрих помилок в ході будівництва.

Залиште заявку на безкоштовний розрахунок бюджету

Якщо ви бажаєте почати проектування нового тваринницького комплексу, а може вирішили модернізувати або реконструювати вже існуючу дерев'яну ...

З питань співпраці звертайтесь!
Завідувач відділом - Швець Федір Петрович