Графік роботи: Пн-Пт: з 8:00 до 17:00 (GMT +2)

Відділ продаж

+38 (067) 826-59-02

Про нас Блог

Ангари для техніки

На етапі планування об'єкта проводиться облік всіх особливостей, факторів, умов і деталей, які можуть впливати на експлуатацію споруди в подальшому. Також на даному етапі враховуються особливості комунікацій, логістики, службових приміщень. Це означає, що проектується, наприклад, опалювальна система, електрозабезпечення, газо- і водопостачання. При необхідності, планується прокладка телефонної лінії.

Під поняттям логістики на увазі проектування під'їзних шляхів, парковок, гаражних приміщень, воріт, розміщення продукції на території об'єкта і т.д. Грамотний підхід до логістики допоможе домогтися більш продуктивної роботи.

На етапі планування в обов'язковому порядку потрібно продумати нюанси по обладнанню та розміщення службових приміщень. Це забезпечить надалі комфортні умови праці для персоналу.

Запорука успішної і зручної роботи - це грамотне проектування ангарів і складів. Тому за допомогою в даному питанні слід звертатися до кваліфікованих, досвідчених фахівцыв. Сьогодні ви можете замовити реалізацію як типового проекту, так і індивідуального, розробленого з урахуванням всіх ваших побажань. Для втілення індивідуального варіанту, слід надавати точну інформацію, що стосується кількості персоналу, призначення приміщень і т.д.

Залиште заявку на безкоштовний розрахунок бюджету

Якщо ви бажаєте почати проектування нового тваринницького комплексу, а може вирішили модернізувати або реконструювати вже існуючу дерев'яну ...

З питань співпраці звертайтесь!
Завідувач відділом - Швець Федір Петрович
Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/bratslav/domains/bratslav.com/public_html/system/library/log.php on line 14Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/bratslav/domains/bratslav.com/public_html/system/library/log.php on line 14