Графік роботи: Пн-Пт: з 8:00 до 17:00 (GMT +2)

Відділ продаж

+38 (067) 826-59-02

Про нас Блог

Телятники

Вирощування молодняку ​​- це кропітка і відповідальна праця тваринника. Від того, наскільки комфортними і правильними будуть умови утримання, залежить здоров'я поголів'я і його повноцінний розвиток.

Прийнято вважати, що для молодняка потрібно влаштовувати мало не інкубаторні умови утримання. Це в корені не правильно. Відсутність природного впливу негативно позначається на розвитку і формуванні поголів'я. Останнім часом все частіше застосовують метод відкритого утримання або зі стандартним мікрокліматом. Єдиними потураннями, якими може похвалитися проект телятника, є:

- Створення розмежованих секторів, де міститься певна кількість одновікових телят. Найчастіше вони однакові і по статі і рівню розвитку. Це дозволяє систематизувати годування стада, а також відстежувати приріст живої ваги, в залежності від віку;

- Наявність чималих площ для вигулів, які спрямовані на поліпшення мускулатури теляти і кісткової тканини;

- Використання глибокої підстилки, яка одночасно відводить нечистоти і служить додатковим утеплювачем для бетонної підлоги;

- Підвищений рівень санітарної обробки і медикаментозного лікування. Імунітет телят закладається саме на етапі зростання, тому ветлабораторія - обов'язкова частина телятника.

У фермерських господарствах дуже рідко зустрічається більше 100 телят одного року. Це пов'язано з особливостями селекції і запліднення худоби. Зазвичай, все поголів'я різновікове і включає в себе кілька груп різного розміру. Саме для таких випадків і створені типові проекти телятників.

Вони враховують нерівномірність поголів'я і мають внутрішнє розмежування приміщень на загони. Це простори, де містяться окремі групи молодняка. Як правило, вони мають окремі вигули і автономні системи годування. Це дуже важливо, щоб забезпечувати нормальний розвиток худоби на різних етапах дорослішання.

Типові проекти телятників також включають зону карантину з стійлами, де розміщуються по одному хворому теляті. Такі ділянки більш санітарно захищені і завжди відокремлені капітальними перегородками.

Залиште заявку на безкоштовний розрахунок бюджету

Якщо ви бажаєте почати проектування нового тваринницького комплексу, а може вирішили модернізувати або реконструювати вже існуючу дерев'яну ...

З питань співпраці звертайтесь!
Завідувач відділом - Швець Федір Петрович