Графік роботи: Пн-Пт: з 8:00 до 17:00 (GMT +2)

Відділ продаж

+38 (067) 826-59-02

Про нас Блог

Свинарники

Якість розробки проекту свинарника багато в чому визначає прибутковість бізнесу. Тому недооцінювати його важливість не варто, адже від закладених норм і технологій в проекті залежать умови утримання та відгодівлі тварин, їх зростання, розмноження, приріст м'яса.

Ми розробляємо ефективні проекти свинарників на 100 і більше голів, враховуючи вимоги будівельних і ветеринарних норм з проектування об'єкта та побажання замовника.

Проектування свинарників починається з визначення кількості тварин під наявну площу, систем їх утримання (щілинні або бетонні підлоги, глибока підстилка). Для створення оптимальних умов утримання, свинарник об'єднує приміщення для приготування кормів, зберігання підстилок, інвентарю, кімнати для розміщення персоналу.

Призначення свинарника також визначає специфіку підсобних приміщень. Обов'язково проектується мийна, лабораторія, пункт штучного осіменіння. Визначається раціональне планування, як і в будь-якому типовому проекті будівництва свинокомплексу.

Типовий проект свинарника включає установку потужного устаткування для повітрообміну. Посилена вентиляція усуває неприємні запахи від гною, створює хороші умови для роботи персоналу. Залежно від кількості тварин закладається потужність пристроїв для подачі корму і води, відкачування гною.

Наші проекти будівництва свинарника завжди ефективні, оскільки детально розробляються під вид свиней, особливості регіону зведення об'єкта з урахуванням нормативних вимог. Особливу увагу ми приділяємо забезпеченню санітарних умов їх утримання.

При проектуванні нових свинарників вирішується ряд завдань:

- забезпечення відповідності стану ферми ветеринарно-санітарним нормам;

- вибір технології годівлі;

- оптимальна щільність розміщення тварин;

- забезпечення оптимального повітрообміну і теплового балансу;

- забезпечення вимог освітлення;

- зниження ризиків захворювання тварин;

- підвищення продуктивності ферми.

Вибір майданчика

Проектування свинарника припускає розробку генерального плану свинарського комплексу. Визначальним у даному випадку є норми і правила технологічного проектування, на підставі яких складається номенклатура будівель основного виробничого процесу і будівель, що належать до допоміжного процесу.

Залиште заявку на безкоштовний розрахунок бюджету

Якщо ви бажаєте почати проектування нового тваринницького комплексу, а може вирішили модернізувати або реконструювати вже існуючу дерев'яну ...

З питань співпраці звертайтесь!
Завідувач відділом - Швець Федір Петрович
Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/bratslav/domains/bratslav.com/public_html/system/library/log.php on line 14Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/bratslav/domains/bratslav.com/public_html/system/library/log.php on line 14