Графік роботи: Пн-Пт: з 8:00 до 17:00 (GMT +2)

Відділ продаж

+38 (067) 826-59-02

Про нас Блог

Цехи

Нашим основним завданням є проектування, що веде до досягнення ефективних рішень. Вирішення цього завдання починається з осмислення вихідних даних. Технічні вимоги замовника, формуються на мові неспеціаліста і зазвичай не бувають технічно чіткими і вичерпними. Для того, щоб максимально грамотно і чітко сформулювати завдання, необхідно перевести її на мову предметної сфери, тобто сформулювати технічне завдання на проектування.

Це перший і дуже відповідальний етап роботи, який виконується в тісній взаємодії з замовником.

Проектування являє собою послідовну розробку стадій і частин проекту. Офіційна структура розробки проектної документації передбачає подальше виконання всіх стадій, однак для вирішення невеликих завдань цей алгоритм може бути порушений з метою економії.

Документація, що отримується при проектуванні, необхідна для перевірки правильності пропонованих проектних рішенні експертною організацією, отримання дозволу на будівництво, можливості виконання робіт.

Залиште заявку на безкоштовний розрахунок бюджету

Якщо ви бажаєте почати проектування нового тваринницького комплексу, а може вирішили модернізувати або реконструювати вже існуючу дерев'яну ...

З питань співпраці звертайтесь!
Завідувач відділом - Швець Федір Петрович