Графік роботи: Пн-Пт: з 8:00 до 17:00 (GMT +2)

Відділ продаж

+38 (067) 826-59-02

Про нас Блог
no-image

Цех виготовлення пластикових виробів

Виробництво виробів із пластику включає в себе три цехи: інструментальний, цех виливків і сховище. Прес-форма - це установка для виготовлення виробів методом лиття пластика під тиском. Сьогодні запуск багатосерійного виробництва став доступною реальністю для середнього та малого бізнесу, і навіть для старт-апів. Виготовлення прес-форм для лиття пластмас і виготовлення виробів із пластику ви можете замовити в компанії "Брацлав". 

Прес-форма складається матриці і пуансона, які відповідають за формування лицьової і внутрішньої частини виробу. Це найбільш трудомісткі у виготовленні деталі прес-форми - від їх досконалості залежить якість всіх відливаються виробів. До елементів технологічного призначення також відносяться обойми (відповідають за з'єднання оформляють елементів), вкладиші (створюють поглиблення і отвори у виробі), різьбові знаки і кільця (для внутрішньої і зовнішньої різьби).

no-image

Цех обробки металу

Щоб досягти комерційного успіху, цех або завод по механічній обробці металу повинен запропонувати якісні товари та заготовки, гарантуючи максимальну виробничу гнучкість і увагу до всіх вимог кожного окремо клієнта. А щоб домогтися такої мети, компанія "Брацлав" поставляє перевірене часом, надійне обладнання, яке повністю відповідає виробничим вимогам того чи іншого заводу.

Mи надаємо послуги з обробки металу за кресленнями і ескізами замовника. Наші фахівці допоможуть втілити їх в життя. Для будь-якого замовника ми розробимо конструкторську документацію, за якою на виробництві створять оригінальні вироби і металоконструкції.

Наші фахівці мають великий досвід роботи з нестандартними проектами та інноваційними рішеннями, здатні втілити в життя найсміливіші задуми.

no-image

Цех обробки металу

Компанія "Брацлав" надає послуги з обробки листового металу замовникам з будь-яких регіонів. Ми створюємо типові конструкції і працюємо з нестандартними виробами, здійснюємо окремі виробничі операції і виробляємо готову продукцію на Ваше замовлення.

Обробка металу і всі етапи виробництва ведуться в нашому цеху. Ми не звертаємося до посередників і контрагентів, тому можемо гарантувати високу якість готової продукції і дотримання термінів.

Ми надаємо наступні послуги з обробки металу: вирубка з листа, різання лазером, перфорація, зварювання, фарбування емаллю або порошковими фарбами, гнучка листового металу, будь-які слюсарні операції, обробка металу в струменево-абразивної камері і багато іншого.

no-image

Цех збірки обладнання

Цех збірки обладнання - високотехнологічна ділянка виробництва, де здійснюється виготовлення всіх пристроїв автоматики і управління. 

Складальний процес організований за найсучаснішими європейськими технологіями з використанням комплектуючих тільки кращих світових виробників.

Фахівці компанії здійснюють збірку продукції будь-якого ступеня складності - від блоків управління і регуляторів до автоматики для припливно-витяжних установок і найскладніших щитів управління модульних повітрооброблюючі агрегатів.

no-image

Склад готових продуктів і запчастин

Однією з обов'язкових складових на будь-якому виробництві є склад. Кожне підприємство самостійно розробляє свій власний індивідуальний підхід до зберігання готової продукції. У компанії "Брацлав" склад обладнаний на найвищому рівні. Ми організували роботу складу таким чином, щоб нашим партнерам було максимально зручно співпрацювати з нами.

Одним з основних принципів нашої роботи є гнучкість в обслуговуванні. Ми завжди враховуємо побажання замовника, готові підлаштуватися під його умови, і намагаємося надати йому повну свободу вибору! Ми знаємо, що не всім нашим клієнтам зручно користуватися транспортними послугами для доставки виготовлених виробів. Саме для них і працює наш склад готової продукції, який призначений для зберігання готових виробів, які очікують замовника. Для тих, хто вважає за краще користуватися доставкою, працює наш транспортний цех.

no-image

Молочна лабораторія

На фермах, де є дійне стадо, повинні бути побудовані і обладнані прифермскі молочні, в яких виробляють приймання молока від кожної корови, первинну обробку його і зберігання до відправлення на підприємства молочної промисловості.

Прифермскі молочні мають таке основне обладнання: необхідну кількість фляг, цідилок, відер і цебрів; ваги десяткові; охолоджувач для молока; басейни для охолодження і зберігання молока; сепаратор; пастеризатор; бойлер або водогрейную коробку; стіл для розбирання та збирання доїльних апаратів, вішалки для них; шафа для зберігання запасних частин доїльної апаратури та іншого дрібного інвентарю і матеріалів; стелажі для просушки і зберігання фляг та іншого посуду; повний набір обладнання, інвентарю та матеріалів для молочної лабораторії.