Графік роботи: Пн-Пт: з 8:00 до 17:00 (GMT +2)

Відділ продаж

+38 (067) 826-59-02

Про нас Блог

Фрезерні роботи

ТДВ "Брацлав" пропонує широкий спектр послуг по фрезерним роботам. Фрезерні верстати ЧПУ (з програмним керуванням) дозволяють обробляти деталі з високою якістю виготовлення. Ми робимо як вертикальне, так і горизонтальне фрезерування, обробляємо похилі площини, здійснюємо маніпуляції під різними кутами.

Фрезерування:

Кінцеве (пази, підсічки, канавки, кишені, вікна), торцеве (обробка великих поверхонь), периферійне (вибірка складних пазів), фасонне (виготовлення профілів шестерень, черв'яків).

Повністю автоматизований процес і постійний поетапний контроль виключає брак виробів. Ми гарантуємо Вам, що в обумовлені терміни Ваше замовлення буде виконане в чіткій відповідності з наданою технічною документацією. Також за відсутності креслень наші фахівці допоможуть спроектувати і розрахувати вироби згідно Ваших вимог.

Послуги фрезерувальника надаються як для приватних замовників, так і для організацій. У нас Ви можете замовити як індивідуальне виготовлення в одиничному екземплярі, так і масове виробництво виробів. У нас відсутнє обмеження на вартість мінімального замовлення, ми раді кожному клієнту.

Ми займаємося виготовленням:

Корпусів, прес-форм, кулачків, шпонок, важелів, кронштейнів.

Ціна на фрезерні роботи формується в залежності від конструктивної складності виготовленої деталі (оцінка за кресленнями, ескізами), кількості виготовлення, подальшої обробки деталі (термообробка, шліфування, фарбування) . Для уточнення інформації звертайтесь за контактними телефонами.

Фрезерна обробка - це обробка заготовки (деталі) фрезою. При цьому фреза обертається з заданими оборотами і знімає з поверхні деталі необхідну кількість матеріалу. Фрези бувають різних типів: циліндричні, торцеві, дискові, кутові, фасонні. В залежності від оброблюваної поверхні застосовують різноманітні види інструменту. При фрезеруванні заготовка рухається щодо фрези, напрямок може бути поперечним, вертикальним або поздовжнім. Дані маніпуляції проводяться на вертикальних, або горизонтальні фрезерних верстатах.


Залиште заявку на безкоштовний розрахунок бюджету

Якщо ви бажаєте почати проектування нового тваринницького комплексу, а може вирішили модернізувати або реконструювати вже існуючу дерев'яну ...

З питань співпраці звертайтесь
Завідувач відділом - Азаров Денис Петрович